Slovenská asociácia westernovej streľby
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

+5
Little Dog
Quigley
viliam
RudyH
Gray Wolf
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Gray Wolf Po júl 28, 2014 12:04 am

Už dnes musíme myslieť na zajtra, aby sme neboli v strese.

Pamätám si za silného socíku festival mladých, konaný v Berlíne pod názvom Rote Lieder. Bol to niekoľkodňový festival. trval len asi 5 dní, ale dňom keď skončil, zasadol štáb a začal pripravovať ďalší ročník festivalu. Prípravy trvali takmer celý rok, aby tento festival bol zase pripravený perfektne.

Tento dlhý úvod som spravil preto, aby bolo jasné všetkým, že ak chceme na ME v budúcom roku uspieť a byť tí najlepší, musíme na ME začať myslieť už teraz a už teraz pripravovať drobnosti, ktoré nám uľahčia v závere celú našu prácu.

Tak ako sme na poslednú chvíľu pred MS začali debatu o kulisiach, ktoré sa nepodarilo dotiahnuť do detailu, bol by som nesmierne potešený, keby sa na nich už začalo robiť teraz.

Preto si myslím, že už teraz by bolo potrebné pozháňať sponzorov, ktorí by vedeli dodať materiál a iné potrebné veci na zrealizovanie takýchto kulís.

Je jasné, že aj ME sa budú odohrávať v duchu Siedmych statočných a preto nie je čo riešiť.

Fotky ktoré dodal O'Reilly, by bolo potrebné pretaviť do kulís.

Zároveň som uvaťžoval aj na dizajne buletínu. Stiahol som si niektoré terče z obrázkov. Určite by bolo potrebné ich nafotiť v lepšom stave a lepšie umiestnené, ale možno že práve takto dostrieľané by mohli mať väčšie čaro, keď z nich Andrej dokáže spraviť komixové obrázky.

Taktiež by som privítal, keby sme pofotili niektorých našich streľcov pred tým ako začínajú akciu na stejdži, to znamená s puškou a brokovnicou v ponose, s rukami volne spustenými vedľa teľa tak, aby bolo vidieť zaholstrený - zaholstrené revolvery, ak by mal stáť chrbtom k terčom, prípadne rôzne iné polohy a z týchto strelcov spraviť komixové obrázky, ktoré by sme mohli vkladať do budúcoročného buletínu.

Predpokladám, že tie isté fotky z filmu Sedem statočných už nebudeme do budúcoročného buletínu vkladať, ale keby z nich boli komixové obrázky ... Tak mysím, že to by bolo určite zaujímavé a hodilo by sa to k sebe s komixovými terčami a komixovými postavičkami.
Gray Wolf
Gray Wolf

Počet príspevkov : 53
Join date : 25.03.2014

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre RudyH St júl 30, 2014 9:13 pm

Na Valnej hromade sa hovorilo o vytvorení "pracovných skupín" pre jednotlivé činnosti.Takže vedúci skupín by si mali vytvoriť svoj team a môžu začať pracovať. Very Happy 
RudyH
RudyH

Počet príspevkov : 48
Join date : 23.03.2014

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Gray Wolf Št júl 31, 2014 12:18 am

No a na to čakám. Zatiaľ neviem o ničom, čo sa deje, a či sa niečo deje. V Taliansku sa pokúsim aspoň časť osadenstva zmobilizovať.
Gray Wolf
Gray Wolf

Počet príspevkov : 53
Join date : 25.03.2014

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre viliam Ut august 26, 2014 9:41 pm

tak podme pokracovat v debate tu...
prerobyt jazierko na plavanie? pekny napad, no zoberes si to na starost? a hlavne mas znamich na hygiene?
prve co musime navstevnikom ponuknut su kvalitne preteky. zvisok je len bonus. s budovanim kulis musime pockat kym nebudu navrhnute stage a kde budu postavene. potom mvozme zacat s kulisamy a biltenom. takze podla mna priorita je navrh a rozmiestnenie stages. potom mvozme podelit pracu na prevedeni kulis a pod.

viliam

Počet príspevkov : 42
Join date : 03.04.2014
Age : 52
Bydlisko : Martin

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Gray Wolf Ut august 26, 2014 10:27 pm

Moja žena je hygienička, ale len v BA kraji. Tak myslím že to by asi nebolo dostatočné. Na druhej strane, dal som si polovičku modrej tabletky, tak s tým jazierkom a jeho prerobením trošku pod...ávam.  Ale viem, že tu miesto strelnice bol voľakedy pioniersky tábor a deti sa v tom jazierku kúpavali. Tak toľko k tomu jazierku.
Čo sa týka kulís. Vieme čo sa strieľalo v tomto roku na našich MS. Keďže sa stále hovorí o siedmych statočných a ten príbeh sa odohrával v Mexiku, tak nie je čo riešiť a kulisy netreba nijak prispôsobovať stejdžom. Keby sme mali čakať kým budú stejdže navrhnuté, tak klulisy nikdy nebudú. Jediný stejdž, ktorý určite kulisu nepotrebuje je „SIEŤ“, kde je možno potrebné skôr len postaviť múr z kameňov. Takéto múry je možné postaviť kdekoľvek, kde nebudú prekážať v streľbe na dlhé vzdialenosti, samozrejme s vkusom, tak ako vo filme a tam kde nebudú zavadzať vystrelenému olovu.
Bulletin – Tu som navrhoval jeho dizajn, aby keď už budú stages navrhnuté, mohli by byť spracované v dizajne, aký si navrhneme a odsúhlasíme.
Dokonca som navrhol prepad banky Calverom. Aj keď vo filme to nie je, ale Calvera o tom tým siedmim statočným hovoril. ... OK?
Gray Wolf
Gray Wolf

Počet príspevkov : 53
Join date : 25.03.2014

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre viliam Ut august 26, 2014 10:51 pm

a ked budea mat zadabie strielat cez dvere a ziadne tam nebudu? akebo postavis mur a bude zavadzat?
jednoducho potrebujes aspom zakladnu predstavu ake to cele bude

viliam

Počet príspevkov : 42
Join date : 03.04.2014
Age : 52
Bydlisko : Martin

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Gray Wolf Ut august 26, 2014 11:18 pm

Predpoklad je, že stejdže budú obdobné ako minulý rok, len rozmiestnenie terčov a spôsob streľby bude určite odlišný. Postupujeme zatiaľ podľa filmu a snažíme sa približne dodržať jeho scenár. Čo sa týka múrov, tak tie by mohli byť len ako náznak, niekde akoby rozpadnuté a k tomu kulisy domov s dverami, kade by sa dalo prebehnúť, alebo cez ne strieľať, prípadne dvere postavené kolmo na terče, aby si nusel bežať cez dvere doprava, a tam sa otočiť v smere terčov, kde by si mal pripravené zbrane a podobne, prípadne aby si bol nútený bežať do boku tak aby si so zbraňou, (puškou) dodržal 170° uhol, prípadne aby si mohol strieľať spoza múru, ktorý by bol v oblúku a strielal by si pred ním v rôznych streleckých pozíciách.
Gray Wolf
Gray Wolf

Počet príspevkov : 53
Join date : 25.03.2014

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre viliam St august 27, 2014 12:55 am

potom je este alternativa najprv kulisy a stage navrhovat az potom. no sa treba najprv dohodnut kto co bude mat na starosti. kolko ma na to casu a hlavne kolko na to mame penazi.

viliam

Počet príspevkov : 42
Join date : 03.04.2014
Age : 52
Bydlisko : Martin

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Gray Wolf St august 27, 2014 1:50 am

Na peniaze musí odpovedať vedenie SAWS. Najprv by však bol potrebný návrh jednotlivých kulís, pripraviť rozpočet, prípadne nájsť sponzora, ktorý by vedel dodať príslušný materiál, drevo, palety, lepenku, tapety v štýle hlinenej omietly, alebo kameňa, trstinu na strechy... prípadne nejakých starých dverí so zárubňou, pánty a podobne.
Keďže som presvedčený, že to všetko je náročné na čas, spraviť návrh, ten odsúhlasiť, pripraviť rozpočet a nakoniec to zrealizovať - postaviť, a umiestniť na príslušný stejdž trochu času zaberie. Preto nie je potrebné čakať ako budú rozmiestnené terče, ale aké kulisy budeme mať pripravené a to čím skôr, lebo už sú tu o chvíľu Vianoce a zatiaľ sme len na úrovni troch vecí N I Č :-)
Gray Wolf
Gray Wolf

Počet príspevkov : 53
Join date : 25.03.2014

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre viliam St august 27, 2014 4:34 am

netvrdil by som ze nemame nic. vela veci sa uz preberalo. akurat to pretavit do reality. osobne by som sa s chronologiou stage podla filmu moc nezaoberal. kazdy bude zacinat na inom stage. moja predstava je skvor nasledovna: hore na ( novej) strelnici mexicka dedina, ako bola veza dva stage ala americke mestecko. zvisok bysom nejako extremne neprerabal ( bana, vlacik, zrub, smetisko, studna, vvoz) akurat banu skulturnit. A na vlacik mal Laci pekny navrh na upravu.

viliam

Počet príspevkov : 42
Join date : 03.04.2014
Age : 52
Bydlisko : Martin

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre viliam St august 27, 2014 4:37 am

este mala otazka. kolko stage planujeme postavit?

viliam

Počet príspevkov : 42
Join date : 03.04.2014
Age : 52
Bydlisko : Martin

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Quigley St august 27, 2014 6:41 am

Viliam 12s steage. Lebo 15 je vela. Aspoň som tak pocul.inac toto fórum je haluz ked členov je XY a na fóre sa tu bavíte len dvaja. Like
Quigley
Quigley

Počet príspevkov : 67
Join date : 26.03.2014

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre viliam St august 27, 2014 7:02 am

No, nikdy nevieš kto sa pridá. Very Happy
Ale nič v zlom. Možno si to par ľudí prečíta, pouvažuje a vo vhodnom čase predostrie svoje návrhy a názory. Aj keď moc veľké ilúzie si nerobím ...

viliam

Počet príspevkov : 42
Join date : 03.04.2014
Age : 52
Bydlisko : Martin

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Quigley St august 27, 2014 7:57 am

Mimo témy ideš v sobotu na Ligu?
Quigley
Quigley

Počet príspevkov : 67
Join date : 26.03.2014

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Little Dog St august 27, 2014 5:42 pm

čaute, nemusíte sa báť Smile dáva sa dokopy celý koncept čo a ako na DOT 2014. Návrhy sa zbierajú, na stretnutí sa vytvorí harmonogram aby sme takto nestrielali od pása Very Happy Stejdžov bude 12, ak bude veľa účastníkov 14 viac ich nenapraceme do Domaníže. 4 stage za deň sú akurát - potom je človek rozhasený celý deň.
Little Dog
Little Dog

Počet príspevkov : 5
Join date : 04.05.2014

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre viliam St august 27, 2014 7:37 pm

ak sa nieco necakane neudeje tak pridem.

viliam

Počet príspevkov : 42
Join date : 03.04.2014
Age : 52
Bydlisko : Martin

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Right Hand of Devil Št september 04, 2014 9:20 am

2 Little Dog:
A o akom stretnutí tu ide reč? Lebo zatiaľ bolo tak veškeré žádné...
A to malo byť podľa aspoň nejaké predbežné niečo...
Ono času furt dosť... len ho nikdy nemáš, keď potrebuješ. Sad
Right Hand of Devil
Right Hand of Devil

Počet príspevkov : 69
Join date : 25.03.2014
Bydlisko : Banská Bystrica

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Gray Wolf Št september 04, 2014 11:52 pm

Tak stretli sme sa tu až piati. Zatiaľ žiadna pripomienka k návrhu grafiky Buletínu nepadla, či chceme alebo nechceme pofotiť našich strelcov v rôznych streleckých pózach, čo by sme využili pri zostavení stejdžov, ako aj terčov, alebo či nám stačí tak ako doposiaľ grafika vytvorená vo Worde, ktorú som veľmi dávno navrhol ...
Alebo si zaplatíme nejakého grafika profesionála, ktorý nám predloží nejaký návrh na kreslenie stejdžov. Len aby sme neskĺzli nakoniec do polohy, D.O.T. 2014 v Taliansku a budeme sa tváriť ako sa nám to páči. Evil or Very Mad
Gray Wolf
Gray Wolf

Počet príspevkov : 53
Join date : 25.03.2014

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Little Dog Pi september 05, 2014 8:23 am

Momentalne nemam moc casu sa venovat tymto veciam som furt v obehu ako falosny desathaliernik Smile, vedenie sa ma strtnu t a nieco dohodnut. Najdolezitejsi je harmonogram a ucenie kto a co, fotky strelcov v polohe mozu kludne pockat. Detailom sa bude venovat neskor podla mna. 1. vec je stranka a nejake to info kde co a ako potom zbytok.
Little Dog
Little Dog

Počet príspevkov : 5
Join date : 04.05.2014

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Right Hand of Devil Pi september 05, 2014 9:40 am

Vsak to, ze strtnut... Sad
Osobne by som sa na fotky strelcov vydefekuvau... Jednoduchy graficky navrh a je to.
Však od čoho máme Word, že...? Twisted Evil
Tiež si myslím, že No.1 je stránka, kvôli informáciám.
Ale ja bohužiaľ žiadne info ani feedback okrem Grey Wolfa nemám. Crying or Very sad
Right Hand of Devil
Right Hand of Devil

Počet príspevkov : 69
Join date : 25.03.2014
Bydlisko : Banská Bystrica

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Gray Wolf Ne september 07, 2014 9:06 pm

Gray Wolf sa píše po americky, teda s A Very Happy
Ja viem. Všetko má čas, ale zrazu sú tu "Vianoce".
Osobne nemám nič proti vordu, ale inovácia k lepšiemu by nebola na zahodenie. Prípadne že by som sa mýlil? Shocked
Gray Wolf
Gray Wolf

Počet príspevkov : 53
Join date : 25.03.2014

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Right Hand of Devil Ne september 07, 2014 10:38 pm

Súhlasím - čas letí ako blbý...
Očúvaj "vord" - skús Photoshop, Gimp, ZonerPhotostudio alebo Corel.
Inovuj. Skúšaj. MSWord nie je na toto vhodný.

A nie, že by som ťa chcel podpichovať (viem, že si amerikánsky Gray Wolf  Cool ) ale kukaj:
http://en.wikipedia.org/wiki/Grey


Naposledy upravil Right Hand of Devil dňa Po september 08, 2014 8:47 am, celkom upravené 1 krát.
Right Hand of Devil
Right Hand of Devil

Počet príspevkov : 69
Join date : 25.03.2014
Bydlisko : Banská Bystrica

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre viliam Po september 08, 2014 2:12 am

Osobne by som nepovedal že nič nemáme, máme prichystanú peknú stránku. Za čo Andrejovi ďakujem. Tak isto predpokladám, ako to spomenul Little Dog, že na scenári sa už pracuje. Akurát že zatiaľ nemáme informácie. A na nás ostatných je realizácia. Dúfam že čoskoro sa všetko dozvieme a budeme môcť priložiť ruky k dielu. Pretože nerád by som bol ako ten iniciatívny blbec, a robil bez rozhodnutia prezídia na vlastnú päsť Very Happy

viliam

Počet príspevkov : 42
Join date : 03.04.2014
Age : 52
Bydlisko : Martin

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Quigley Št september 25, 2014 7:03 pm

Ty Český Bratia su rýchly uz maju MS Čiech na stranke HELL IN OPARANY
Quigley
Quigley

Počet príspevkov : 67
Join date : 26.03.2014

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Right Hand of Devil Št september 25, 2014 7:20 pm

No jo no. Ale my nemáme ani pozvánku ani ništ... Sad
A okrem toho je DOT top akcia, takže toho sa vôbec nebojím.
Right Hand of Devil
Right Hand of Devil

Počet príspevkov : 69
Join date : 25.03.2014
Bydlisko : Banská Bystrica

Návrat hore Goto down

Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku Empty Re: Majstrovstvá Európy 2015 na Slovensku

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.